تماس از تهران : 1898
تماس از شهرستان : 41664166 - 021

آتش سوزی هتل لوکس ۳۰۲ متری دبی

آتش سوزی هتل لوکس ۳۰۲ متری دبی
آتش نشانان شب گذشته از آتش سوزی هتل لوکس آدرس در دبی خبر دادند. این درحالی بود که قرار بود مراسم آتش بازی دیدنی به مناسبت آغاز سال جدید میلادی در این هتل برگزار شود.
به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سی ان ان،این آتش سوزی حدود ساعت 9:30 در هتل آدرس، یکی از مرتفع‌ترین هتل های دبی آغاز شده است. شاهدان عینی این حادثه اعلام کردند پس از شنیدن صدای انفجار، آتش به شدت شعله ور شد. این آتش سوزی تا حدی شدید بود که چند ساعت بعد دود غلیظی بر فراز آسمان این هتل دیده می شد.

بروس ازکزپانسکی که از بالکن آتش سوزی را تماشا می کرد گفت: تا 9 ساعت پس ازآغاز آتش سوزی صدای در هم شکسته شدن شنیده می شد.شعله های آتش بسیار بزرگ بودند و شما می توانستید به راحتی صدای سقوط و شکسته شدن را بشنوید.

گفته شده این آتش سوزی ناشی از آتش گرفتن پرده در طبقه 20 بوده است.

جاکولاین هورتادو خبرنگار سی ان ان ،که در یک رستوران در اطراف هتل بود،درباره این آتش سوزی گفت:یک صدای پاپ بلند شنیده شد.تصور می کردم ممکن است صدای آتش بازی آغاز سال جدید باشد اما ناگهان مردم فریاد زدند و به جنب و جوش افتادند.

در این حادثه حداقل 16 نفر مجروح شدند.یکی از کارکنان هتل های اطراف در این باره گفت:آتش به سرعت پیش میرفت. هتل به سرعت تخلیه شد.

این حادثه در نزدیکی برج خلیفه بلندترین آسمان خراش جهان رخ داد. هتل ۳۰۲ متری آدرس، یک هتل ۵ ستاره بسیار لوکس است که قرار بود مراسم جشن سال نوی میلادی در آن برگزار شود.

منبع:ایسکانیوز