حضور ایران در نمایشگاه بین المللی گوانگجو

حضور ایران در نمایشگاه بین المللی گوانگجو
پکن - ایران - جاذبه های گردشگری و تاریخی ایران در نمایشگاه بین المللی «سفر گوانگجو» که با شرکت کشورهای مختلف از جمله ایران در شهر گوانگجوی چین برپا بود، در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقمندان به صنعت توریسم قرار گرفت.
به گزارش ایرنا، نمایشگاه بین المللی سفر گوانگجو که همه ساله با هدف تقویت و توسعه صنعت گردشگری برگزار می شود، فرصت مناسبی ایجاد کرد تا شرکت کنندگان با جاذبه های گردشگری کشورمان آشنا شوند.

در این نمایشگاه سه روزه که روز گذشته - یکشنبه - به کار خود پایان داد به میزبانی اداره توریسم گوانگجو و شرکت نمایشگاههای هانوفر میلان (شانگهای) در مرکز نمایشگاههای واردات و صادرات چین موسوم به «پاجو» برپا بود.

در مدت برپایی این نمایشگاه، نمایندگان کشورمان در مکانی که با همکاری سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اختیار آنان قرار داده شد، آخرین دستاوردها، خدمات و توانمندیهای خود را به نمایش گذاشتند.

در این نمایشگاه همچنین خدمات بخش ها و ساختارهای مختلف صنعت گردشگری از جمله خطوط هوایی، آژانسها، هتلها و موسسات آموزشی مرتبط، در 36 متر مربع فضای نمایشگاهی معرفی شده است.

نمایشگاه بین المللی «سفر گوانگجو» با سابقه 23 سال، از جمله نمایشگاههای شناخته شده چین در حوزه گردشگری و یکی از بازارهای بین المللی معتبر در صنعت توریسم محسوب می شود که در فضایی بالغ بر 20 هزار متر مربع برگزار می شود.

برپایی این اجتماع بزرگ که همه ساله در نیمه اول اسفند ماه صورت می گیرد، می تواند فرصتی مناسب برای معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری کشورمان باشد.

شناساندن توانمندی ها و پتانسیل های گردشگری و همچنین فراهم آوردن بستری مناسب برای آشنایی کشورها با جاذبه های توریستی یکدیگر، از مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان شده است.

در نمایشگاه امسال بالغ بر 700 غرفه دایر شد و بیش از 40 کشور نیز در آن شرکت کردند.

منبع: ایرنا