تماس از تهران : 1898
تماس از شهرستان : 41664166 - 021

نرخ بلیت هواپیما در نوروز به پیشنهاد ایرلاین‌ها تعیین می شود

نرخ بلیت هواپیما در نوروز به پیشنهاد ایرلاین‌ها تعیین می شود
معاون سازمان هواپیمایی کشوری اعلام داشت: تعیین نرخ بلیت هواپیما در نوروز به پیشنهاد ایرلاین‌ها خواهد بود. وی افزود ۱۰ فروند هواپیما تا پایان سال به ایران وارد خواهد شد.
به گزارش"توریسم آنلاین" به نقل از مهر، محمد خداکرمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس مذاکرات انجام شده، تا پایان سال حدود ۱۰ فروند هواپیما وارد کشور می‌شود، ضمن آنکه برنامه‌هایی هم برای ورود هواپیما در سال آینده داریم.

وی با اشاره به اینکه تقاضا برای تخصیص چند ایرلاین جدید هم به ما داده شده است، افزود: تعداد تقاضا برای مجوز تاسیس ایرلاین خیلی بالا بوده است و ما در حال بررسی این تقاضاها هستیم.

معاون سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص تعیین قیمت بلیت هواپیما در نوروز گفت: با توجه به اینکه آزادسازی نرخ بلیت هواپیما اجرا شده است، ما به قیمت‌گذاری وارد نمی‌شویم اما براساس جلساتی که با ایرلاین‌ها داشتیم، قرار شده است که بنابر پیشنهاد آنها، نرخ بلیت هواپیما مشخص شود.

خداکرمی در خصوص سن ناوگان هواپیماهای ورودی به کشور، گفت: براساس دستورالعمل خرید هواپیما، هواپیمای خریداری شده نباید بیشتر از ۱۵ سال عمر داشته باشد، همچنین برای اجاره هواپیما هم سن ناوگان باید حدود ۱۲ سال باشد.

منبع: توریسم آنلاین