هتل های دیدنی که می بایست حداقل یکبار در آنها اقامت کنید

هتل های دیدنی که می بایست حداقل یکبار در آنها اقامت کنید
امروز تصمیم گرفتیم تا با هم یک لیست از ده تا از مکان هایی که آرزوی اقامت در آنها را داریم تهیه کنیم ، لازم به ذکر است که همه ی آن ها در سبک خود بهترین هستند. لیست هتل ها از این قرار است:
هتل مولن روژ Le Moulin Du Roc در فرانسه
این هتل به یک داستان تخیلی شباهت دارد ، هتل در فضایی سرسبز واقع شده که فواره هایش مانند آبشارهایی زمردین در گرداگرد پنجره هایی با کرکره های شاعرانه و بالکن های رومانتیک جای گرفته اند ، در اینجا فقط باید از فضا لذت برد!
هتل موناسترو سانتا رزاMonastero Santa Rosa در ایتالیا
این هتل باشکوه مشرف به اقیانوس بوده و پاسیوهای چند طبقه ی آن موجب شده اند چشم اندازهای مختلفی بر فراز یکدیگر بوجود بیایند.
هتل لادرا ریزورت Resort Ladera در سنت لوسیا St Lucia
این جا یک جزیره ی بهشتی و گرمسیری است که مملو از شکوه و جلال طبیعت می باشد.
هتل کاتیکیز Katikies در سانتورینی Santorini
در اینجا پاسیویی در کنار یک استخر جانمایی شده و فضایی بی مانند را پدید آورده است.
هتل رادیسون بلو Radisson Blu در برلین
این هتل در زیر یک آکواریوم استوانه ای بزرگ واقع شده که تا چندین طبقه امتداد دارد ، هسته مرکزی هتل منظره ی دیدنی ای را به نمایش گذاشته است.
هتل کاکسلاتانن Kakslauttanen در فنلاند
دوستداران و علاقمندان به ستارگان و ابرها سقف شیشه ای اتاق خود را در هتل کاکسلاتانن فنلاند خواهند پسندید. در اینجا می توان زیر سقف آسمان با تمام زیبایی هایش دراز کشید و از اقامت در طبیعت بدون هر مزاحمی از قبیل پشه یا باد سرد لذت برد.
سویش هتل پلازا آتلنل Swish Hotel Plaza Athelenele در فرانسه
ترکیب رنگ قرمز گیلاسی قابل توجه نرده ها ، سایبان ها و صندلی های ناهار خوری در تضاد با پوشش متراکم پیچک های سرسبز منظره ای است که شما در هتل سویش پلازا در فرانسه ملاقات خواهید کرد.
هتل آیادا ریزورت Ayada Resort در مالدیو
با تخت های آفتابی و استخرهای شنای خصوصی که در کناره ی یک دریا فیروزه ای گسترانیده شده اند، ممکن است هرگز دوست نداشته باشید کلبه ی لوکس خود را در آیادا ترک کنید.
هتل رستوران گروتا پلازس پولینونوامر Grotta Palazzese Polignono a Mer در ایتالیا
اینجا از تراشیدن صخره های مشرف به دریای آدریاتیک Adriatic Sea ساخته شده است ، این هتل در پس زمینه ای خیره کننده واقع در میان غارها که برای قرن های متمادی بازدیدکنندگان فراوانی داشته اند قرار گرفته است.
هتل هووافن فوشی ریزورت Huvafen Fushi Resort در مالدیو
در هتل هووافن فوشی می توان از یک غروب جادویی در مالدیو لذت برد.