5 مقصد برتر برای تعطیلات آفتابی در زمستان

5 مقصد برتر برای تعطیلات آفتابی در زمستان
زمستان پیش‌ روی ما است و روزها کوتاه‌تر و سردتر می‌شوند. هیچ زمانی بهتر از این برای فرار به سمت سرزمین‌های گرم‌تر و لذت بردن از طبیعت گرمسیری و هوای آفتابی نیست. ما چند مکان منتخب برای گذراندن تعطیلاتی آفتابی در زمستان و رهایی از سرما را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
بالی | Bali
با شروع پاییز و پایین آمدن دمای هوا، سفر به سرزمین‌های دورتری همچون اندونزی با فرهنگی شگفت‌انگیز، سواحلی بکر و مجموعه‌ای از دیدنی‌ها و تفریحات را در نظر بگیرید. مهرماه زمانی ایدئال برای بازدید از بالی و لومبوک در طول فصل خشک آن‌ها است. از موج‌سواری در ساحل کوتا لذت ببرید یا با میمون‌ها در معبد مقدس جنگل میمون‌ها ارتباط برقرار کنید. فقط مراقب باشید؛ چراکه آن‌ها وسایل شما را به طرز ماهرانه‌ای می‌دزدند.
موریس | Mauritius
محدوده زمانی بین ماه‌های نوامبر تا فوریه ( اوایل آبان تا اوایل اسفند) زمانی فوق‌العاده برای بازدید از موریس است، چراکه این زمان شروع تابستان در آنجا است و دمای هوا در ماه‌های آذر، دی و بهمن در بهترین حالت خود قرار دارد. بیشترین استفاده ممکن را از تابستان موریسی ببرید و از آب‌وهوای عالی آن برای لذت بردن از غواصی و ماهیگیری در آب‌های عمیق استفاده کنید. در پهنه زیبای جزیره به کاوش بپردازید و برای تنوع، پیاده‌روی، بازدید از مزرعه نیشکر و کاشت چای را تجربه کنید. همچنین جزایر سیشل و مالدیو نیز از دیگر مکان‌های دیدنی در زمستان در اقیانوس هند هستند.
کارائیب | Caribbean
کارائیب مقصدهای فراوانی را برای تجربه یک تعطیلات آفتابی در زمستان به شما تقدیم می‌کند. انتظار هوایی گرم و دلپذیر را از اواخر نوامبر تا مارس ( ابتدای آذر تا فروردین) داشته باشید. از آفتاب کارائیب اشباع شوید و از بین مقاصدی همچون باهاماس، سنت لوسیا و جامائیکا یکی را انتخاب کنید. پناهگاهی امن از سواحل خیره‌کننده و آب‌های گرم، صاف و درخشان را تجربه کنید و در آب‌های ابریشمی کارائیب غوطه‌ور شوید. در آنجا تعداد زیادی جزیره برای انتخاب وجود دارد که هرکدام با خصوصیات منحصربه‌فرد خود سبک زندگی کارائیبی را نشان می‌دهند.
دبی | Dubai
دبی مسلماً یکی از برترین مقاصد سفرهای زمستانی است و بازدیدکنندگان می‌توانند انتظار دست‌ودل‌بازی، فراوانی مراکز خرید و سواحل خیره‌کننده در کنار خلیج‌فارس را داشته باشند. دبی می‌تواند شرایط را برای یک فرار شیک از شب‌های تاریک و سرد زمستان و جایگزین کردن آن با شبگردی‌های منحصربه‌فرد و انواع جاذبه‌ها فراهم کند. با دیدن ارتفاع چشمگیر برج خلیفه، با ارتفاع 830 متر و بزرگ‌ترین پارک برفی مسقف جهان که برف واقعی را برای شما فراهم می‌کند انگشت‌به‌دهان خواهید ماند.
هاوایی | Hawaii
برای اینکه هیچ اثری از زمستان نبینید، مقصدی را انتخاب کنید که تابش نور خورشید را در تمام سال به شما تقدیم می‌کند. بازدیدکنندگانی که به دنبال این آفتاب ابدی می‌گردند می‌توانند لوس‌آنجلس و هاوایی را که هیچ نشانی از یخ‌بندان زمستانی در مناظر آن‌ وجود ندارد انتخاب کنند. به گشت‌وگذار در 6 جزیره هاوایی بپردازید یا برای تماشای مناظر هالیوود تا ساحل ونیز در لوس‌آنجلس رانندگی کنید.
منبع:کافه گردش