۶ تجربه برای فرار عالی به بالی

۶ تجربه برای فرار عالی به بالی
با آتشفشان های مرموزش، جنگل های وحشی، شالیزارهای بی نظیرش، و صخره های مرجانی دیدنی اش، مطمئنا بالی یک جای بسیار دیدنی برای فرار از کار و روزمرگیتان می تواند باشد. هرچند که برای گشت و گذار و غواصی کردن در سطح جهانی معروف است، اما جذابیت واقعی این جزیره بسیار فراتر از سواحل آن است. در فرهنگ معنوی منحصر به فرد خود با ساکنانش، تعریفی نهفته است.
هنر دریایی در یوبود:
کارگاه های هنرمندان بسیار و گالری ها، معابد زیبا، اماکن تاریخی، و رقص های سنتی چیزهایی است که در یوبود قلب فرهنگی شهر بالی دیده می شود.

شهر در مرکز جزیره واقع شده است، و توسط تعدادی از صنعتگران روستایی، که هر کدام دارای صنعت تخصصی خود در هنر هستند احاطه شده است.

اکتشافات هنری خود را با بازدید از قصر یوبود در مرکز شهر شروع کنید. این مجموعه ساختمانی تاریخی شگفت انگیز محل اقامت خانواده سلطنتی می باشد، اما مکان خوبی برای تحسین معماری بالی و تماشای رقص سنتی بارونگ می باشد.

برای فراگیری اطلاعاتتان نسبت به نقاشی های بالی، به سمت موزه هنر نکا، یکی از گالری های مهم این جزیره بروید. در آنجا بیش از ۴۰۰ کار هنری اعم از نقاشی های باستانی وایانگ و عکس های تاریخی سیاه و سفید از بالی به هنر معاصر اندونزی به نمایش گذاشته شده است.

تجربه ای در منطقه لوکس لگیان، بالی:
بهترین استفاده از فرار خود را در یک اقامت لوکس در لگیان، بالی داشته باشید، یکی از معروفترین اقامتگاه در جزیره می باشد. واقع شده در سواحل سمینیاک، این مکان توسط هنرمند محلی جایا ابراهیم طراحی شده است. سوئیت های بزرگ رو به منظره اقیانوس زیبا با امکانات زیاد هستند، که شما را با فضای خود لال می کنند.

برجسته ترین ویژگی این هتل احتمالا داشتن استخرهای بی نهایت زیبا که مشرف به دریا هستند.

استخری کاملا عالی برای شیرجه زدن و لذت بردن در سونای بخار می باشد، که مجموعه اسپای لگیان بهترین انتخاب برای درمان و آرامش می باشد.

کاوشهای خیره کننده در شالیزارهای برنج، جاتیلویی:
زمانی که در بالی هستید، هیچ جایی را به خوبی این مکان برای فرار از سر و صداهای زندگی روزانه و اتصال با طبیعت مخصوصا بودن در شالیزارهای برنج جاتیلویی نمی توانید پیدا کنید.

در مرکز بالی، ۷۰۰۰ متر در بالای سطح دریا، این زمین حفاظت شده ی یونسکو در سایه های کوه باتوکارو واقع شده است که یکی از مناظر خیره کننده این جزیره به حساب می آید. علاوه بر این، با یک سفر یک روزه به اینجا شما طعم و مزه واقعی روستای بالی را با یک نگرش خاص از زندگی کشاورزی جزیره کسب می کنید. برای بازدید از مزارع برنج جاتیلویی یا می توانید ماشین کرایه کنید و یا توسط یکی از اپراتورهای تور محلی به گشت و گدار بپردازید.

شیرجه زدن در مانتا رایس در نزدیکی جزیره نوسا:
جزیره درحال توسعه در سواحل جنوب شرقی بالی، نوسا یکی از بهترین مکان ها برای غواصی می باشد. که توسط آب زلال و شفاف احاطه شده است، تعداد بسیاری از مراکز غواصی و فروشگاهای لوازم غواصی در طول این ساحل موجود است.

در میان این مکان غواصی قابل توجه در جزیره نوسا، مرجان های خیره کننده ای نادری که معروف به خورشید ماهی اقیانوس است در این نقطه از جزیره یافت می شود.

شگفتی در معبد لوط تانا:
در قرن ۱۶ به افتخار بارونا (خدای دریا) ساخته شد، این معبد از ۷ معبد در کنار اقیانوس تشکیل شده که در سواحل جنوب غربی بالی است. ساختار این پرستشگاه طوری بر روی یک صخره عظیم در وسط دریا قرار گرفته که تنها می توان در جزر و مد کم دسترسی به آن داشت.

توریست های خارجی اجازه ورود به این مکان مقدس را ندارند. معبد لوط تانا تنها ۳۰ دقیقه با ماشین از یوبود فاصله دارد و کمتر از یک ساعت از کوتا و سمینیاک قرار گرفته.

مراکز خرید در سمینیاک:
در قسمت انتهایی جنوب بالی محلی است به نام جزیره سمینیاک که گنجینه ای از رستوران ها، چشمه های معدنی جذاب، و هتل های شیک در سطح جهان را در این منطقه از ساحل این جزیره است. این منطقه با انواع فروشگاه های مد و لباس، مبلمان های سفارشی، و جواهرات نفیس امروزی محاصره شده است.