لیست تورها

تور آنتالیا 17 مرداد

توضيح فارسي : لاچین سیر مجری تور آنتالیا ، تور آنتالیا تابستان93 ، تور آنتالیا هتل تایتانیک، تور آنتالیا هتل 5 ستاره ، تور ترکیه تابستان93


توضیحات تور آنتالیا :

1- پرواز و هتل بصورت چارتر و غير قابل استرداد می باشد.

2- پرداخت 50% علی الحساب در هنگام ثبت نام تور ضروری می باشد .

3- مسئولیت كنترل پاسپورت به عهده آژانس ثبت نام كننده می باشد و آژانس لاچین سیر مجری تور آنتالیا هيچگونه مسئوليتی در قبال ممنوعيت خروج از كشور مسافر ندارد .


------------------------------------------------------------------------

شهر آنتالیا :

هتلهای آنتالیا:
هتل کنکورد - 5 ستاره - Concorde Hotel - تور آنتالیا تابستان 93
هتل آنتالیا پالاس - 4 ستاره Antalya Palace - تور آنتالیا تابستان 93
هتل نظر بیچ - 4 ستاره Nazar Beach - تور آنتالیا تابستان 93
هتل کوئین الزابت -5 ستاره Queen Elizabeth - تور آنتالیا تابستان 93
هتل کمر ریزورت - 5 ستاره Kemer Resort - تور آنتالیا تابستان 93
هتل ماکسیم ریزورت - 5 ستاره Maxim Resort - تور آنتالیا تابستان 93
هتل آکا آنتدون - 5 ستاره Akka Antedon - تور آنتالیا تابستان 93
هتل کروانسرای لارا - 5 ستاره Kervansaray Lara - تور آنتالیا تابستان 93
هتل میراکل - 5 ستاره Miracle - تور آنتالیا تابستان 93
هتل تایتانیک - 5 ستاره Titanic - تور آنتالیا تابستان 93
هتل ریکسوس لارس - 5 ستاره Rixos Lares - تور آنتالیا تابستان 93
هتل ریکسوس سان گیت - 5 ستاره Rixos Sungate - تور آنتالیا تابستان 93
هتل ریکسوس پریمیوم - 5 ستاره Rixos Premium - تور آنتالیا تابستان 93

آنتالیا از کوههای توروس- Toros با پوشش گیاهی از درختان کاج بسمت پایین جایی که دریای زلال و جوشان قرار گرفته امتداد می یابد و به خط ساحلی نا منظم خلیج دور دست منتهی میگردد.
این منطقه آفتابی در طول 300 روز سال همانند بهشتی جهت فعالیت های از قبیل حمام آفتاب ، شنا ، موج سواری ، اسکی روی آب و قایق رانی و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد.
چنانچه در ماههای مارس و آوریل به آنتالیا سفر کنید می توانید صبح هنگام به اسکی کردن و عصرها در آبهای گرم مدیترانه به شنا کردن بپردازید. علاوه بر مناطق تاریخی مهم که در این منطقه قرار دارند ، می توان از جنگل های کاج و باغات زیتون ، مرکبات و نخلها و در نهایت از مزارع موز و اوکادو نیز نام برد.
آژانس لاچین سیر مجری تور آنتالیا نوروز 92 پیشنهاد بازدید از این شهر زیبا را به شما پیشنهاد می نماید.
سواحل دریای مدیترانه در ترکیه بعنوان یک مرکز تفریحی و توریستی تلقی می شود. در این سواحل گردشگران میتوانند با استفاده از امکانات رفاهی در همه مکانهای توریستی و تأسیسات آن و همینطور سایر موارد هم تراز در کنار میزبانی مردم خونگرم و مهمان نواز آن تعطیلات خوب و خوشی را سپری نمایند.
تور آنتالیا تابستان 93 برای شما به یادگار خواهد ماند.
شهر آنتالیا که بعنوان مرکز گردشگری و تفریحی درترکیه محسوب می گردد دارای جاذبه های فراوان و مناظر حیرت انگیزی می باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاهها خود نمائی می کند. در این شهر و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه کاله ایجی قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابانهای کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده ، بسیار جلب توجه می کند.
شهر آنتالیا در همان ابتدا یعنی از سال 159 قبل از میلاد که توسط آتالوس بنا نهاده شد محل سکونت و زندگی مردم بوده است. آتالوس بود که نام این شهر را آنتالیا نامید. این شهر قبل از اینکه بدست عثمانی ها بیفتد تحت تصرف رومی ها ،بیزانسیها و سلجوقیان بوده است.

------------------------------------------------------------------------

جاذبه های گردشگری تور آنتالیا :

* مسجد كنگره دار Yivli Minareli : ييولی ميناره لی توسط سلطان علاء الدين كی قباد سلطان سلجوقی در قرن 13 در مركز شهر بنا نهاده شد. اين مسجد با مناره های زيبايش امروز به يك سمبل در شهر آنتاليا تبديل شده است. مدرسه كاراتای - مدرسه علوم دينی كه در منطقه داخل قلعه كاله ايچی قرار دارد. اين مدرسه از همان ابتدا در زمينه حكاكی بر روی سنگ در زمره بهترين مدارس در دوران سلجوقيان به شمار می آمده است . از ديگر مناطق ديدنی شهر می توان به 2 مسجد كه در زمان عثمانيان ساخته شده نيز اشاره كرد. يكی از آنها مسجد مراد پاشا است كه در قرن 16 ساخته شد و ديگری مسجد Tekeli - تكلی محمد پاشا كه در قرن 18 بنا شده است می باشد. اين مساجد از لحاظ كاشيكاری در نوع خود يك شاهكار هنری محسوب مي گردند. در كنار بندرگاه شهر مسجد باشكوه ديگری بنام اسكله - Iskeleقرار دارد كه مربوط به اواخر قرن 19 است. اين مسجد از سنگهای بريده شده با چهارستون تشكيل شده كه در بالای چشمه ای طبيعی بنا شده است. برج هيديرليك- Hidirlik كه احتمالاً در قرن 2 به عنوان مقری برای استفاده از فانوس دريايی مورد استفاده قرار می گرفته است نيز از جمله نقاط ديگر ديدنی اين شهر است .

*پارك آبی Aqualand : در قسمت شرقی ساحل در پارک آكوا با آن سرسره های آبی خود می توان به هرگونه ورزش آبی اقدام نمود.
آژانس لاچین سیر مجری تور آنتالیا پیشنهاد بازدید از این پارک آبی را ارائه می دهد.
*مراکز خرید: ازمراکز مهم خرید در آنتالیا ، فروشگاه میگروس که مجموعه ای از فروشگاههای معروف داخلی وخارجی می باشد میتوان اشاره کرد. و همچنين درخيابان ايشيك لار بموازات خيابان جمهوريت در يك خيابان يكطرفه بسياری از فروشگاهها به عرضه انواع البسه ، كيف و كفش ، جير وچرم و سوغاتی های محلی می پردازند.
مراکز خرید آنتالیا از مکانهای پربازدید آنتالیا شمرده میشوند.
و لاچین سیر ارائه دهنده تور تابستان 93 آنتالیا با بهترین کیفیت و خدمات می باشد !

قيمت ها:

قیمت دو تخته   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.lachinseir.com

فايل ضميمه :

download

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

3236

لیست تورها
دسته بندی تورها
دسته بندی محصولات