تماس از تهران : 1898
تماس از شهرستان : 41664166 - 021

زیپ لاین تراپی در سنت پترزبورگ

زیپ لاین تراپی در سنت پترزبورگ
آیا مایلید فراتر از سواحل و جاذبه های دیدنی مشهور سنت پترزبورگ را تجربه کرده به کشف اماکن کمتر شناخته شده از جمله زیپ لاین شهر موبلی بپردازید؟ آماده ی کشف مقصدهای ناشناخته سنت پترزبورگ باشید.
زیپ لاین تراپی کنید!
اولین مرکز زیپ لاین سن پترز بورگ دارای پنج لاین به ارتفاع 350 تا 750 فوت و یک پل معلق به ارتفاع 100 فوت می باشد که در طول ماجراجویی های خود شما را به چالشی بی نظیر دعوت می کند. سواران بر این زیپ لاین بر فراز باتلاق های جنگلی، نمکزارها، درختان بلوط و آب های آزاد هیجانی بی نظیری را تجربه کرده و از سرعت بالایی در میان زیبایی های طبیعی فلوریدا لذت می برند. این لاین در مجاورت خلیج موبلی در بخش شمال شرقی شهر پینلاس واقع شده است که در راستای ماجراهای سفر به سنت پترزبورگ، یک تفریح هیجان انگیز است.

اول ایمنی بعد تفریح!
هر دور توسط دو راهنمای پر انرژی هدایت می شود، که مهمترین وظیفه آنها کسب اطمینان از ایمنی مسافر و تشویق او برای لذت بردن از سفر می باشد. پس از سوار شدن و پوشیدن کلاه پلاستیکی (خیلی راحت تر از آنچه که مورد انتظار است)،از یک راه پله مارپیچی به ارتفاع 55 فوت بالا می روید. یکی از راهنمایان مسئول سکوی جهش است، پس از کسب اطمینان از امنیت تمام تجهیزات و گفتن کلمه ی "بپر" اجازه پریدن را صادر می کند و زیپ لاین تراپی شما آغاز می شود!

مطلقا نترسید!
طبق معمول زیپ لاینر با یک تلنگر هل داده می شود که اتفاق غیر قابل انتظاری نیست! در هر دور حس آرامش و امنیت بیشتری پیدا کرده و توجه خود را به چشم اندازهای بی نظیر اطراف معطوف خواهید کرد. پرندگان شگفت انگیز آبی و سبز رنگ سن پترزبورگ اغلب در افق این مسیر پرواز می کنند. هر دور 90 دقیقه الی دو ساعت به طول می انجامد. زیپ لاین در طی این مسیر افسانه ای تجربه ای تکرار نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد.