تماس از تهران : 1898
تماس از شهرستان : 41664166 - 021

موزه هنری آودین با سف های به هم پیوسته ی چوبی در کانادا

موزه هنری آودین با سف های به هم پیوسته ی چوبی در کانادا
این موزه زاویه دار طراحی شده توسط معماران یک شرکت کانادایی برای در معرض دید گذاشتن آثار هنری یک کلکسیونر می باشد. مسیر این موزه از لابلای درختان منجر به بخش های دیگر گالری می شود. موزه هنری آودین واقع در شهر ویستلر می باشد که یکی از محبوب ترین تفرجگاه های اسکی کلمبیا است. این موزه با مساحت 5200 متر مربع، میزبان کلکسیون های خصوصی و نمایشگاه های موقت می باشد.
با نزدیک شدن به ساختمان، شکل هندسی زاویه دار آن نمایان می شود که با صفحات فلزی سیاه و سفید پوشیده شده است. طراحی خطی طبقات، حس قدم زدن در امتداد جنگل را به شما منتقل می کند. یک راهرو دو جداره فرصت یک نگاه اجمالی به چمنزار را به شما می بخشد.

چند پله مرکز موزه را به زمین متصل می کنند و به فضای سبز دسترسی دارند. از ورودی موزه هم می توانید به جنگل دسترسی داشته باشید و هم اینکه وارد لابی موزه شوید.

هدف از طراحی این موزه
هدف از طراحی این موزه برجسته کردن آثار هنری و محیط طبیعی اطراف آن می باشد. فضاهای داخلی گالری در نمایشگاه های دائمی و موقت بسته می باشند. شکل و ویژگی های ساخت فضای داخلی برای ارائه یک محیط آرام، با پس زمینه هنر در داخل و چشم انداز طبیعی در اطراف آن طراحی شده است.