تماس از تهران : 1898
تماس از شهرستان : 41664166 - 021

بدروم را بهتر بشناسیم

بدروم را بهتر بشناسیم
بدروم از نظر گردشگری فقط دریا، شن و ماسه نیست، بلکه از نظر فرهنگ گردشگری نیز نقش بسیار فعالی را ایفا می کند.
بدروم را بهتر بشناسیم

این شهر زیبا که دارای جمعیتی بیش از 150000 نفر می باشد، بزرگترین منطقه موگلا ((Muğla است که در فصل تابستان با هجوم گردشگران، جمعیت آن به 800 هزار نفر می رسد و از میان تفرجگاه های کشور ترکیه برای گذراندن تعطیلات یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین آنها می باشد. توصیه می شود که قبل از سفر به این شهر رویایی آن را بهتر شناخته و از هر لحظه ی تعطیلات خود در آن لذت ببریم.

در گذشته بدروم به احترام "عزیز پتروس" یکی از حواریون حضرت عیسی "پتریوم" نام داشت. با گذشت زمان این منطقه اسامی مختلفی داشته که در نهایت "بدروم" به عنوان نام آخر آن برگزیده شده است. در طول این سالها این منطقه به عنوان پل ارتباطی آینده با گذشته شناخته شده و در دوران باستان شاهد جنگ های بسیاری بوده است.

بدروم از نظر گردشگری فقط دریا، شن و ماسه نیست، بلکه از نظر فرهنگ گردشگری نیز نقش بسیار فعالی را ایفا می کند. بدروم علاوه بر سرگرمی های متفرقه برای گردشگرانی که می خواهند شاهد جاذبه های تاریخی نیز باشند مرکز توریستی مناسبی است. این منطقه که واقع در یاریم آدا است، معروف به خانه های سفید، کوچه های باریک و رنگارنگ، سالن های تئاتر، آسیاب های بادی و چندین بافت تاریخی و ... می باشد.