تماس از تهران : 1898
تماس از شهرستان : 41664166 - 021

حتما به دانمارک سفر کنید

حتما به دانمارک سفر کنید
کپنهاگ یکی از شهرهای مورد توجه گردشگران در جهان است. شهری بسیار زیبا با معماری منحصر به فرد، سرشار از تفریح و سرگرمی و مردمی خوش اخلاق و خونگرم. این شهر بزرگترین شهر دانمارک نیز می باشد. ممکن است هزینه های آن بیشتر از شهرهای دیگر باشد اما هر پنی ارزش خرج شدن در این شهر را دارد. از خوبی های این شهر هر چه بگوییم کم است! گفته می شود هر مسافری در سفر اول خود عاشق این شهر می شود. حتما سوار کشتی کروز شده و از تفرجگاه تفریحی تیوولی دیدن فرمایید.

دقیقا در مجاورت ایستگاه مرکزی کپنهاگ، باغ تفریحی زیبای تیوولی قرار دارد. حتی اگر بچه کوچک نداشته باشید این پارک به شما پکیج کاملی از هیجان و خوش گذرانی، به همراه یک چرخ فلک بزرگ، تئاتر طاووس، و یک سالن کنسرت، یک مکان عالی برای صرف غذا و... ارائه می دهد.

کپنهاگ، پایتخت دانمارک
پارک گوزن(Deer Park)
این پارک خارج از شهر کپنهاگ و در شهری به نام کلامپنبورگ واقع شده است. شما می توانید علاوه بر دیدن گوزن ها و عکس گرفتن از آنها، از دوچرخه سواری، کوهنوردی، و اسب سواری در سراسر پارک لذت ببرید. حتما سری به بخش Bakken پارک نیز بزنید - ورودی رایگان است
قلعه ی بوربی
ابن قلعه قدیمی ترین بنا به سبک رنسانس در دانمارک است که با نمای خود هر چشمی را خیره می کند. بوربی خارج از نیوزیلند قرار دارد و در میان قلعه های دیگر محبوبیت خاصی را دارا می باشد و مانند بناهای فیلم های افسانه ای به نظر می رسد.
فستیوال موسیقی
راسکیله یک جشنواره موسیقی در دانمارک با شهرتی بین المللی است که سالانه بیش از 80000 بلیط آن به فروش می رسد و تجربه ی بی نظیری از لذت موسیقی در ارائه می دهد.