تماس از تهران : 1898
تماس از شهرستان : 41664166 - 021

مالدیو و ماه عسل!

مالدیو و ماه عسل!

حرف از مالدیو که می شود ناخودآگاه به یاد زوج های خوش ذوق و افرادی که هزاران دلار برای اقامت در تفرجگاه های لاکچری آن صرف می کنند می افتیم.

مالدیو و ماه عسل!

حرف از مالدیو که می شود ناخودآگاه به یاد زوج های خوش ذوق و افرادی که هزاران دلار برای اقامت در تفرجگاه های لاکچری آن صرف می کنند می افتیم. که البته در سال 2009 هنگامی که محدودیت مسافران خارجی برداشته شد، مردم محلی مهمانخانه های مقرون به صرفه ای را برای توریست های عادی و اقامت آنها در جزایر مسکونی احداث کردند. در حالی که مخارج اقامت در مالدیو ارزان تر از هند و یا جنوب شرقی آسیا نیست، لذت بردن از سواحل آن که از جمله بهترین سواحل جهان بوده و بهشت زمین نامیده می شوند مقرون به صرفه خواهد بود.

جزایر زیبای مالدیو

از جمله جزایر محلی آن می توان Male، Fulidhoo و Maafushi را نام برد. ساحل Reethi نیز مربوط به یک جزیره خالی از سکنه محلی می باشد. این جزیره ی سرشار از آرامش و مسحور کننده یکی از بهترین سواحل مالدیو است که می توان در آن غواصی نیز کرد. شما می توانید به راحتی از تراس ویلای ارزان قیمت خود وارد آب شده و غواصی کنید. بنابراین اگر به دنبال برای یک ساحل لوکس و در عین حال مقرون به صرفه در مالدیو هستید به شدت Reethi را توصیه می کنیم.

آشنایی با چند نکته مهم در سفر به مالدیو
محل اقامت، تفریح، و برخی از رستوران ها در مالدیو از مسافرین دلار آمریکا دریافت می کنند. شما معمولا می توانید خریدهای خود را با دلار و یا روپیه مالدیو پرداخت کنید. زبان رسمی این کشور دیوهی است ولی زبان انگلیسی هم به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.