تماس از تهران : 1898
تماس از شهرستان : 41664166 - 021

تفریح در سن پترزبورگ

تفریح در سن پترزبورگ
جدای از دیدنی ها تفریحات سن پترزبورگ را فراموش نکنید چون یکی از جاذه های پر طرفدار این شهر است، در این مقاله همراه ما باشید تا کمی با مراکز تفریحی سن پترزبورگ آشنا شوید.
شهربازی دیو استرو Deployable Town Hall
شهر بازی دیو استرو در جزیره کرستوسکی است و از لحاظ تجهزات فنی و وسایل بازی پارک دیو استرو در سطح پارک های تفریحی اروپا و آمریکا است، وسایل هیجان انگیز این پارک می تواند شما را به اوج هیجان برساند و سطح ترشح آدرنالین مغز شمارا بالا ببرد.

بیشتر از تمام وسایل ها ترن های پر سرعت بسیار طرفدار دارند می توانید سرعت را در ارتفاعات تجربه کنید البته اگر طاقت این هیجانات را ندارید به سراغ وسایل بازی دیگر بروید، اگر به همراه کودکانتان سفر کردید بهتر است آنها را به قسمت جزیره ی عجایب ببرید تا بتوانند از وسایلی متناسب با سن هایشان استفاده کنند، در این پارک تفریحات مختلف و متنوع ای وجود دارد بعد از این که ساعت ها به تفریح و خالی کردن انرژیتون گذروندید احتمالا گرسنه می شوید می توانید به یکی از رستوران ها یا کافه ها بروید و غذا و نوشیدنی بخورید و تفریح خود را کامل کنید.

در این پارک گاهی به مناسبت های مختلف فستیوال برگزار می شود پیشنهاد می کنیم زمان یکی از این فستیوال ها به پارک بروید.

پارک پیترلند Piterland park
بزرگ ترین پارک آبی سرپوشیده در روسیه پارک پیترلند در سن پترزبورگ است ، یک مجموعه ی کامل از تمام بازی های و سرگرمی آبی است، در این پارک میتوانید به تماشای سینمای 7 بعدی بروید یا قدم بزنید و از فروشگاه ها یا مغازه ها خرید کنید یا در رستوران ها و کافی شاپ هایش غذا و نوشیدنی بخورید در مجموع پارک پیترلند یک پارک آبی معموای نیست و شما می توانید بدون این که لحظه ای خسته شوید در قسمت های مختلف این پارک گشت و گذار کنید و انتخاب خود لذت ببرید.
قایق سواری Boat rides in Saint-Petersburg
قایق سواری روی رودخانه ی سن پترزبورگ یکی از لذت بخش ترین و هیجان انگیز ترین تفریحات این شهر است می توانید بر قایق تمام دیدنی های شهر را ببینید و همزمان موسیقی گوش دهید در این رودخانه پل های نورانی با طراحی های خاص و زیبای بسیاری وجود دارد که می تواند هر بیننده ای را خیره کند.

می توانید با قایق های تور به گشت و گذار بروید که با زبان انگلیسی برایتان همه چیز را توضیح دهند یا حتی می توانید قایقی کوچک را کرایه کنید و در آرامش به هر سمتی کخ خواستید بروید و لذت ببرید.

گورستان تیخوین Tikhvin Cemetery
گورستان تیخوین گورستانی در ن پترزبورگ است. این قبرستان بسیار زیبا و روح نواز و در عین حال زیاد بزرگ نیست شما به راحتی می ¬توانید بر روی چمن زارهایش قدم بزنید و از فبر افراد مشهور دیدن کنید. اینجا تنها یک قبرستان معمولی نیست در اینجا سنگ قبرهای باشکوهی را می¬ بینید که شما رامتحیر می کند. از در ورودی قرمز رنگ و قدیمی که بگذرید وارد محوطه سرسبزی می شوید. در کنار قبر های پوشیده شده از گل ها مختلف، سبزه ها و درختانی سر به فلک کشیده. بیشتر از اینکه سرسبزی و زیبایی باغ شما را متعجب کند سنگ قبرها شما را حیرت زده می کنند.
گمرک سن پترزبورگ Customs of St. Petersburg
گمرک سن پترزبورگ مجهز ترین و مدرن ترین بندر سن پترزبورگ و اولین بندر مجهز در منطقه ی شمال غربی روسیه است و همچنین بزرگ ترین بندر دریای بالتیک است این بندر شامل 7 اسکله است که کشتی های زیلدی در آن رفت و آمد می کنند اما با تمام این شلوغی ها این بندر یکی از دیدنی ها و تفریحات مردم محسوب می شود که افراد زیادی در طول روز به بندر سن پترزبورگ می روند تا از نزدیک کار در گمرک را ببیندد و از زیبایی دریا لذت ببرند.