تماس از تهران : 1898
تماس از شهرستان : 41664166 - 021

رستوران های مسکو

رستوران های مسکو
خوردن غذا در مسکو لذت سفرتان را بیشتر می کند، شاید غذاهای روسی در سطح جهان خیلی معروف نباشد اما باید امتحان کنید تا حسِ خوبِ خوردن غذا هایی با تلفیقی از دستور پخت های آسیایی و اروپایی را تجربه کنید.

در رستوران های مسکو متوجه فضایی گرم و صمیمی خواهید شد. بنابراین همین فضا صرف غذا را برایتان لذت بخش تر خواهد کرد و به همین خاطر اغلب رستوران ها شلوغ هستند و مشتریان زیادی برای صرف وعده های غذایی به رستوران ها می روند.

روس‌ها گنجینه‌ی رنگارنگی از نان‌ها، سالادها، پیش‌غذاها و از همه مهم‌تر، سوپ‌های جورواجور هستند که همه‌ی دنیا غذاهای روسی را با آن‌ها می‌شناسند.

رودها، دریاچه‌ها و دریاهای روسیه هم منبع بی‌نظیرِ ماهی‌ها هستند و اگر غذاهای دریایی را دوست داشته باشید، ناامید از روسیه برنمی‌گردید.

به علت سفر به روسیه مجبور نیستید غذا های روسی بخورید می توانید رستوران های لوکس بین المللی زیادی را ببینید و هر غذایی که دوست داشتید سفارش دهید.

در این مقاله با ما همراه باشید تا رستوران های مسکو را به شما معرفی کنیم.

میتینگ پلیس (Milting Restaurant)
کلاب رستورانی مناسب برای صرف غذاهای روسی در محیطی دوستانه همراه با موزیک است. این رستوران مشتری های ثابت زیادی دارد و از رستوران های محبوب در مسکو به حساب می آید. با صرف غذاهای هیجان انگیز در این محیط خاطره ی خوشی از غذاهای روسی را خواهید ساخت.
مارگاریتا (Margarita)
کافه رستورانی است با دیوار های پوشیده از کتاب که اغلب جوانان تحصیل کرده ی روسی به این رستوران می روند. در این رستوران گاهی شب ها برنامه موسیقی زنده برپا می شود که بسیار لذت بخش بوده و پذیرای گردشگران است.
پوشکین (Pushkin)
پوشکین کافه رستورانی است که می توانید غذاهای تلفیقی، از مزه های روسی و فرانسوی را در محیطی صمیمی و دوست داشتنی صرف کنید. این رستوران به سبک معماری قرن 19 ساخته شده و نشان دهنده ی هنر قرون وسطا است که شما را در تاریخ غرق می کند؛ به طوری که میان حال و گذشته معلق هستید. در طبقه ی همکف این رستوران کتابخانه ای بزرگ و یک داروخانه موجود است که شما را شگفت زده خواهد کرد.
مهاراجه (Maharajah)
مهاراجه قدیمی ترین رستوران هندی در مسکو است که علاوه بر غذاهای هندی می توانید تندترین غذا های روسی را هم آنجا بچشید. البته می توان گفت که در این رستوران از گوشت قرمز استفاده نمی شود پس اگر به غذا های گیاهی و ادویه دار علاقه دارید به این رستوران بروید.
رستوران ابلوموف (Ablomov's Restaurant)
رستوران ابلوموف که در یک عمارت قدیمی قرار گرفته است، از آن می توان به عنوان یک میراث فرهنگی و تاریخی یاد کرد. در این رستوران می‌توانید غذاهای اصیلی چون ماهی و گوشت پخته شده، سوپ‌ها، شورباها و کیک‌های گوشت خوشمزه را امتحان کنید.

با آغاز فصل تابستان مسافران می توانند از ایوانی که در یک حیاط دنج و آرام پوشیده از درختان کهن آن استفاده کنند. ابلوموف یکی از معروف ترین رستوران های روسیه در مسکو به حساب می آید.

دودو (Dodo)
یکی از بهترین رستوران های بین المللی که بیشتر غدا های گیاهی و دریایی سرو می کند. این رستوران در فضای سبز بسیار زیبا قرار دارد که حس صرف غذا در یک محیط سرزنده و هیجان را در هر کسی بیدار می کند و اوغاتی خوش را می پروراند.
استرلکا (Sterlca)
یکی از ارزان قیمت ترین رستوران های بین المللی در مسکو است و غذا های مختلفی را برای سرو کردن دارد؛ اما یکی از دلایل علاقه مندی مردم و گردشگران به این رستوران وجود تراس تابستانه اش است که منظره ی فوق العاده ای از کلیسای مسیح و رودخانه دارد و صرف غذا را لذت بخش تر می کند.