تماس از تهران : 1898
تماس از شهرستان : 41664166 - 021

تفریح در مسکو

تفریح در مسکو
همانطور که می دانید در هر سفری اولویت با دیدنی ها است؛ اما تفریح و سرگرمی هم می تواند در کنار این ها سفرتان را دلپذیرتر کند. در تور های روسیه (مسکو) علاوه بر دیدنی ها، اماکن تفریحی هم بسیار اهمیت دارند؛ زیرا تفریحات روسیه (مسکو) بسیار پرهیجان بوده و می توانند آدرنالین شما را بالا ببرند.

در این مقاله قصد داریم تعدادی از اماکن تفریحی را معرفی کنیم تا در سفر به روسیه حتما تجربه کنید و سفری خوش رو تجربه کنید.

1- مسابقه‌ی گاوبازی
اگر به دنبال هیجانی وصف نشدنی هستید به مسابقه‌ی گاوبازی در پارک های مسکو بروید و تمام انرژیتان را تخلیه کنید.
2- چتربازی
اگر از ارتفاع لذت می برید، سوار بر چتر شوید و لذت در هوا معلق بودن را در آسمان مسکو تجربه کنید.
3- بالن‌سواری
شاید دوست داشته باشید سوار بر بالن شوید و در آسمان مسکو گشتی بزنید و همه چیز را از بالا تماشا کنید.
4- مراکز تفریحی کودکان
اگر با خانواده به روسیه (مسکو) سفر کردید و به دنبال تفریح برای فرزندتان هستید، باید گفت که مراکز تفریحی کودکان بسیار دیده می شود و شما می توانید ساعات خوشی را در کنار خانواده بگذارانید.
5- بولینگ بازی
اگر به بازی بولینگ علاقه دارید باید گفت که سالن های بسیار زیبایی برای این بازی در مسکو در نظر گرفته شده است؛ می توانید خاطره ی یک بازی خوب را در این سفر داشته باشید.
6- گلف بازی
بازی گلف علاقمندان خود را دارد و افراد زیادی برای بازی به سالن ها یا زمین های گلف می روند؛ بنابراین می توانید به راحتی در مسکو به گلف مشغول شوید و لذت ببرید.
7- پارک های آبی
پارک های آبی از هیجان انگیزترین قسمت های تفریحی هستند؛ پارک های مدرنی که در مسکو است می تواند شما را به اوج هیجان برساند و لحظه های شادی را برای شما به ارمغان بیاورد.
8- اسکی
اسکی رو فراموش نکنید؛ قطعاً یکی از بهترین و پرطرفداران ورزش ها است.
9- سینمای 35 میلی متری!
که اسم عجیبش شما را کنجکاو می کند؛ در این سینما فیلم های شاد و ترسناک و موزیکال پخش می شود. شایان ذکر است که به زبان های اصلی با زیرنویس روسی و گاهی میزبان جشنواره ها نیز می باشد.
10- باغ وحش
باغ وحش مسکو که قبلاً یک باغ جانورشناسی بوده، امروزه گسترده شده و به یک موسسه بزرگ علمی تبدیل شده و دو بخش جدید و قدیمی دارد. در این باغ وحش هر چیزی را می توانید پیدا کنید و ببینید.
11- پارک گوروکی
پارک گوروکی با داشتن فضاهای سبز و وسایل بازی مدرن می تواند سرگرمی جالبی باشد و شما را ساعت ها غرق لذت و خوشی کند.